Костянтин Яриніч: "ПРОГРАМА ЙОДИЗАЦІЇ ТА ВІТАМІНІЗАЦІЇ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ..."

Костянтин Яриніч в facebook:

ПРОГРАМА ЙОДИЗАЦІЇ ТА ВІТАМІНІЗАЦІЇ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СТАРТУВАЛА УСПІШНО Об этом сообщает versia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Друзі, два тижні тому я презентував розроблену нашою командою Програму йодизації та вітамінізації жителів обласного центру, яка є невідємною складовою державної цільової програми радіаційного і соціального захисту населення Кіровоградщини. Однак, щоб не втрачати час поки державна цільова програма пройде всі бюрократичні процедури розробки та затвердження, мною було прийнято рішення про початок реалізац ... ії програми йодизації вже в цьому місяці силами нашої команди.

Першою нашою ініціативою в рамках даної програми стало забезпечення жителів обласного центру необхідною організму йодованою водою. Як лікар-онколог, мушу констатувати, що однією з причин високого рівня онкозахворювань жителів регіонів з несприятливою ЕКОситуацією є ЙОДОдефіцит в організмі людини. Як наслідок, наша щитовидна залоза не виконує повноцінно свої функції, а організм стає схильним до онкозахворювань через накопичення радіонуклідів та токсичних речовин. Саме тому, ми повинні намагатися регулярно споживати продукти, які містять йод. В жарку літню пору, коли організм людини потребує вживання великої кількості води, кращим способом йодизації є сезонне вживання йодоводи.

Чесно кажучи, я і моя команда не очікували такої потужної підтримки цієї ініціативи з боку жителів обласного центру. За два тижні першого етапу роботи програми майже дві тисячі сімей звернулись до наших мобільних приймалень задля йодизації організму. Вже на другий день ми змушені були збільшити кількість локацій з роздачі йодоводи у звязку зі значними чергами. Але тепер ми маємо понад 50 локацій в кожному мікрорайоні міста.

Одразу підкреслю, що на цьому етапі ми не припиняємо розпочату нами роботу, а лише її вдосконалюємо і поглиблюємо. І це тільки перший етап. Прошу зрозуміти, в місті багато жителів, які за станом здоровя чи в силу похилого віку не мають змоги відвідати мобільну приймальню, щоб безкоштовно отримати йодовану воду. Тому ми прийняли рішення, що протягом наступних днів, що залишились до закінчення цього місяця, ми самі будемо розвозити воду цим людям.

А вже на початку наступного місяця знову забезпечимо Мобільні приймальні Яриніча йодоводою. Також, у цих приймальнях кожен зможе виміряти артеріальний тиск та отримати необхідні памятки з питань миттєвого і правильного реагування на симптоми серцевого нападу, інсульту, раку шкіри, а також набору домашньої аптечки, яка повинна бути в кожній оселі.

ДБАЄМО ПРО ПРОФІЛАКТИКУ ДБАЄМО ПРО ЖИТТЯ!Костянтин Яриніч
Костянтин Яриніч
Костянтин Яриніч
Костянтин Яриніч
Костянтин Яриніч


ТОП новости

Вход

Меню пользователя