На Волині за період нересту зафіксували порушень на понад 50 тисяч


За період нересту зафіксовано 394 порушення на понад 50 тис. грн збитків. Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль. Об этом сообщает 0472ua.com со ссылкой на СМИ.

Волинським рибоохоронним патрулем підбито підсумки рибоохоронної діяльності за нерестовий період 2019 року (з 1 квітня по 30 червня). Так, з квітня по червень працівниками патруля було проведено 115 природоохоронних рейдів. Заходи здійснювались спільно з громадськими інспекторами, працівниками поліції, екологічної інспекції та прикордонної служби.

Протягом трьох місяців патрульні викрили 394 порушення правил рибальства.

В рамках рибоохоронних рейдів інспектори вилучили у порушників 146 кг водних біоресурсів та 174 од. заборонених знарядь лову. Затримано 34 транспортних засоби. За цей період складено та направлено до судів 138 справ для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Ще дві справи направлено судами для відкриття кримінальних проваджень.

«За даний період на порушників накладено 39 049 грн штрафів. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 57 067₴ Як показує статистика, заборона на вилов водних біоресурсів в нерестовий період не зупиняє недобросовісних рибалок і вони продовжують займатися браконьєрством, а кількість виявлених порушень навіть збільшилася у порівнянні з попередніми місяцями. В черговий раз закликаю громадян бути сумлінними, дотримуватися встановлених правил рибальства та не завдавати шкоди рибним запасам. В іншому випадку – покарання, у разі виявлення правопорушення, їм не уникнути», – наголосив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками відомства активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області. В управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» 067-360-78-40. Волинянам нагадують, якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомити Волинський рибоохоронний патруль за вказаним номером.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/na-volyni-za-period-nerestu-zafiksuvaly-porushen-na-ponad-50-tysiach/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя