Це людина Ахметова: Активісти не хочуть, аби Шмигаль очолив ОДА

news-image: Це людина Ахметова: Активісти не хочуть, аби Шмигаль очолив ОДА
У вівторок, 9 липня біля приміщення Івано-Франківської ОДА зібрались представники громадських організацій області протестували проти призначення на посаду голови ОДА Дениса Шмигаля.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня представляючи нового голову Львівської ОДА президент Володимир Зеленського анонсував, що Івано-Франківщиною буде керувати Денис Шмигаль. Об этом сообщает ukr-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова громадської ради при ОДА Михайло Глагович зазначає, що головною вимогою є прозорий конкурс на призначення нового очільника області, кореспондентка Бліц-Інфо.

"Ми не хочемо отримати кота у мішку. Ми вимагаємо провести прозорий конкурс та попередньо почути від кандидатів, як вони бачать розвиток області. Нам не потрібен керівник, від якого відмовились у Львові", — наголосив Глагович.

Голова профкому Бурштинської ТЕС Руслан Карвацький зазначає, що не можна призначати на посаду керівництвом областю людину Ахметова.

"Думаю, що областю має керувати людина з області. Не може людина, яка є у списку "золотої еліти" Януковича призначатись на посаду голови ОДА", — наголосив він.

Як відомо, з січня 2018 року Денис Шмигаль очолює Бурштинську ТЕС (ПАТ ДТЕК "Західенерго").

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/ce-lyudyna-ahmetova-aktyvisty-ne-hochut-aby-shmygal-ocholyv-oda.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя